ISPARTA DSM

 

ISPARTA DSM İLETİŞİM

 

 

BATI AKDENİZ KALKINMA AJANSI'NA (BAKA) SUNDUĞUMUZ PROJE TAMAMLANDI

Isparta Denetimli Serbestlik Müdürlüğümüz koordinasyonunda Isparta İl Sağlık Müdürlüğü, Isparta Belediye Başkanlığı ve Süleyman Demirel Üniversitesi iştirakçiliği ve katkılarıyla gerçekleştirilecek proje onaylandı. Isparta Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Uzmanları Eyyüp Ensar TAŞKIN, Gülden Rukiye TOMBUL’un hazırladığı ve Isparta Denetimli Serbestlik Müdürü Fatih Ziya ŞAHİN'in Desteği ile; SAĞLIKLI GENÇLİK, BİLİNÇLİ AİLE, GÜVENLİ TOPLUM adlı Sosyal Kalkınma Mali Destestek Projesi başarılı olmuştur. Bu proje ile Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ve iştirakçi kurumlar Isparta il merkezi genelinde Yasadışı Madde bağımlılığı konusunda farkındalık geliştirme amaçlı birçok çalışma, toplantı ve etkinlikler gerçekleştirilmiştir.

Proje kapsamında Isparta il genelinde 44 Mahallede'de yasa dışı madde bağımlılığı ve farkındalık seminerleri düzenlenmiştir. Bu çerçevede yasa dışı madde bağımlısı olan 32 gençimize madde bağımlılığı psiko-eğitimi verilmiştir.

Projemizin son faaliyeti olan yasadışı madde bağımlılığı tiyatro gösterisi 5 Ekim 2017 Tarihinde Süleyman Demirel Üniversitesi Lütfü Çakmakcı Kültür Merkezinde, Isparta il bürokrasisi, Süleyman Demirel Üniversitesi öğrenci ve dezavantajlı grupların katılımıyla sergilenmiştir.

  44 Mahallede yapılan seminerlerimizden görüntüler...

 

 

 

 


Isparta Denetimli Serbestlik Müdürülüğü Resmi Web Sitesi © 2013 Tüm Hakları Saklıdır.
Site Yöneticisi: ab144006@adalet.gov.tr
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.