ISPARTA DSM

 

ISPARTA DSM İLETİŞİM

 

DEZAVANTAJLI GRUPLAR İÇİN İSTİHDAM KÖPRÜSÜ PROJESİ KAPMASINDA GERÇEKLEŞTİRİLEN
" İŞ YAŞAMINDA ETKİLİ İLETİŞİM " SEMİNERİMİZ

Denetimli Serbestlik Müdürlüğümüzün yürüttüğü, Kanada Yerel Girişimciler Fonu (CFLİ)'nun desteklediği “Dezavantajlı gruplar için istihdam köprüsü”  adlı projemizin faaliyetlerinden olan seminer organizasyonumuzun 2.sini Adliye Konferans salonunda Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Özcan YAĞCI’ nın sunumu ile gerçekleştirilmiştir. 
          İş Yaşamında Etkili İletişim adlı seminer programımıza Canada Büyükelçiliği Bürokratı Antonia Wynne Hughes, Isparta Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Kemal ÇOKDİNÇ, Isparta Baro Başkanı Gökmen GÖKMENOĞLU, Adliye personeli, Süleyman Demirel Üniversitesi öğrencileri ve Dezavantajlı grupların katılımıyla 13.12.2017 tarihinde gerçekleştirilmiştir.
          Seminer organizasyonumuzun ardından Isparta Denetimli Serbestlik Müdürlüğü adına Cumhuriyet Başsavcımız Mustafa Kemal ÇOKDİNÇ, katkılarından dolayı Antonia Wynne Hughes ve Prof. Dr. Özcan YAĞCI’ya hediyelerini taktim etmiştir.
          Projemiz kapsamında 200 katılımcıya seminer sonrasında “ İş Yaşamında Etkili İletişim “ katılım sertifikası verilmiştir.
          Projemiz ile dezavantajlı grupların ( “ Denetimli Serbestlik yükümlüleri, eski hükümlüler, Şiddet Mağduru Kadınlar, İşsiz Kadınlar ve Gençler )  istihdamı için mesleki eğitim faaliyetleri kapsamında " Çocuk Gelişimi eğitimi " ve “ İnşaat Teknolojisi “ kursumuz devam etmektedir. Eğitimlerimiz, Isparta Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, İşkur İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ortak protokolü ile gerçekleşmektedir.
          Ayrıca, projemizin son faaliyeti olan “ Girişimcilik kursu “ Şubat ayının ilk haftasında gerçekleştirilecektir. Başvurular 15.01.2018 tarihine kadar devam edecektir.

 

              
 


Isparta Denetimli Serbestlik Müdürülüğü Resmi Web Sitesi © 2013 Tüm Hakları Saklıdır.
Site Yöneticisi: ab144006@adalet.gov.tr
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.