ISPARTA DSM

 

ISPARTA DSM İLETİŞİM

 

Müdürlüğümüz bünyesinde hazırlanan " Dezavantajlı Gruplar için İstihdam Köprüsü " adlı proje kapsamında düzenlenen Seminer Programları devam etmektedir.

Denetimli Serbestlik Müdürlüğümüzce hazırlanan, Isparta Belediye Başkanlığının iştiraki, Kanada Yerel Girişimciler Fonu (CFLİ)'nun hibeleriyle gerçekleşen " Dezavantajlı Gruplar için İstihdam Köprüsü " isimli projemiz faaliyetlerine başlamıştır.

Projemiz kapsamında Isparta İl Kültür Turizm Müdürlüğünde 15.11.2017 tarihinde saat 15:30' da " Hayatınızın Lideri olun " konulu  seminer düzenlenmiştir.

Düzenlenen seminer programımıza, şiddet mağdurları, eski hükümlüler, koruma altındaki kadınlar, çocuklar ve gençlerden, Süleyman Demirel Üniversitesi öğrencilerinden, İlimizde bulunan lise öğrencileri ve yükümlülerin katılımları sağlanmıştır.

Seminer programımız, yönetim danışmanı eğitmen Ahmet GÖZÜAÇIK'ın sunumuyla gerçekleşmiştir.

Projemiz faaliyetleri bünyesinde, 20.11.2017 tarihinde 18'şerli gruplar halinde 2 adet meslek kursu, Çocuk Gelişimi Eğitim modülü ve İnşaat Teknolojisi modülü meslek kursları başlayacaktır. 

Ayrıca düzenlenecek olan 4 adet kişisel gelişim seminerleriyle, Denetimli Serbestlik yükümlüleri ve mağdurların iş yaşamında yaşadıkları sorunların çözümü ve özgüven kazanımlarına katkı sağlanacaktır.

              

 

 


Isparta Denetimli Serbestlik Müdürülüğü Resmi Web Sitesi © 2013 Tüm Hakları Saklıdır.
Site Yöneticisi: ab144006@adalet.gov.tr
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.